Scrapbooking, cardmaking - sklep i warsztaty

Scrapbooking jest sztuką ozdabiania i tworzenia stron albumów ze zdjęciami i pamiątkami. W Polsce do scrapbookingu zalicza się też tworzenie kartek okolicznościowych i zaproszeń, na zachodzie znane jako cardmaking. Podstawowymi materiałami do dekorowania są kolorowe papiery, ozdobne nity i ćwieki, papierowe dodatki, wstążki i wiele innych. Podczas pracy można używać narzędzi takich jak profilowane nożyczki, dziurkacze ozdobne i wytłaczarki, wykrojniki, nagrzewnice do embossingu, stemple.

Scrapbooking i cardmaking, z tych dwóch pasji w 2008 roku powstały ArtPasje - Artystyczne Pasje Tworzenia jako jeden z pierwszych sklepów scrapbookingowych w Polsce. Z czasem nasz serwis wzbogacił się o galerię z kilkoma tysiącami prac, poradniki oraz giełdę rękodzieła. W 2011 roku otworzyliśmy w Krakowie stacjonarny sklep wraz z pracownią, w której urządzamy warsztaty scrapowe.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie podstawowe produkty do scrapbokingu i tworzenia kartek oraz zaproszeń jak papiery ozdobne, narzędzia - maty, nożyki, nożyczki i dziurkacze, jak również stemple, tusze i produkty dla bardziej zaawansowanych scraperek takie jak maszynki do wycinania, media, preparaty i wykrojniki.

Ruszyła przedŚwiąteczna wyprzedaż produktów z działu Boże Narodzenie
nawet do -40% taniej
Promocja trwa do 17.12 lub wyczerpania zapasów - a te szybko się kurczą :)

Papiery, zestawy, stemple i dodatki - można dostać ---> Tutaj

Ostatni dzwonek na produkcję świątecznych kartek i projektów prezentowych w tematyce Świąt :)
Serdecznie zapraszamy


Zapraszamy również do działu Wyprzedaż sporo produktów bardzo atrakcyjnych cenach - niektóre już ostatnie sztuki i nie pojawią się więcej

W nowościach można poszperać TUTAJ

A w uzupełnieniach TUwcześniejsze aktualności