Scrapbooking

jest sztuką ozdabiania i tworzenia stron albumów ze zdjęciami i pamiątkami. W Polsce do scrapbookingu zalicza się też tworzenie kartek okolicznościowych i zaproszeń, na zachodzie znane jako cardmaking. Podstawowymi materiałami do dekorowania są kolorowe papiery, ozdobne nity i ćwieki, papierowe dodatki, wstążki i wiele innych. Podczas pracy można używać narzędzi takich jak profilowane nożyczki, dziurkacze ozdobne i wytłaczarki, wykrojniki, nagrzewnice do embossingu, stemple.

Scrapbooking i cardmaking, z tych dwóch pasji w 2008 roku powstały ArtPasje - Artystyczne Pasje Tworzenia jako jeden z pierwszych sklepów scrapbookingowych w Polsce. Z czasem nasz serwis wzbogacił się o galerię z kilkoma tysiącami prac, poradniki oraz giełdę rękodzieła. W 2011 roku otworzyliśmy w Krakowie stacjonarny sklep wraz z pracownią, w której urządzamy warsztaty scrapowe.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie podstawowe produkty do scrapbokingu i tworzenia kartek oraz zaproszeń jak papiery ozdobne, narzędzia - maty, nożyki, nożyczki i dziurkacze, jak również stemple, tusze i produkty dla bardziej zaawansowanych scraperek takie jak maszynki do wycinania, media, preparaty i wykrojniki.

Sporo nowości i uzupełnień pojawiło się na półkach sklepowych :)

Zestawy papierów od Stamperii - Alchemia - idealne do projektów vintage,
Wedding oraz Róże i koronki - do projektów ślubnych

Stemple gumowe z pismem przydadzą się do prac mixed mediowych i nie tylko
Uzupełniliśmy stany past do szablonów Pentart Stencil Paste - jedwabistych, drobnoziarnistych i gęstych past z metalicznym lub perłowym połyskiem, doskonałych do szablonów i ozdób 3D.
Można je nakładać bezpośrednio na papier bez gruntowania - nie powodują falowania i marszczenia papieru

Pojawiły się także tusze Dew Drops Memento w małych opakowaniach w kształcie łezki, w wielu kolorach do tuszowania brzegów lub kolorowania stempli
i wiele innych produktów

Nowości można pooglądać TUTAJ

A uzupełnienia TU

serdecznie zapraszamy!wcześniejsze aktualności